?

Log in

No account? Create an account

Попередні записи | Наступні записи

Універсальний сувенір -- закладинка в улюблену книжку -- це виключно ручна вишивка з народними мотивами і обереговою символікою.

Застосування закладинок

Вкладайте в книгу, діловий щоденник, молескін, візитивницю чи блокнот ручної роботи.

Покладіть закладинку поруч з комп’ютером і час від часу поглядайте на неї для відпочинку Ваших очей або коли розмірковуєте.

Відправте закладинки в поштовому конверті друзям в інші країни – їм буде приємно отримати Ваш витончений знак уваги.

Покладіть закладинку в улюблену сторінку в фотоальбомі,
щоб зразу відкрити його в бажаному місці.

Подаруйте закладинки дітям: Ви здивуєтесь, скільки різних застосувань знайдуть їм ці творчі особистості.


Головний елемент вишивки – всевидяче Око – символізує погляд власника закладинки на навколишній світ, а супутні орнаменти гармонізують його. Ретязь− головний захисний символ, що охороняє Ваш особистий простір. Булгарський, або подвійний хрестик, сітка з хрестиків – Космос, Всесвіт, порядок. Мережка прутик нитками основи – невидимий захист.

Пошукайте на закладинці маленьку ділянку, вільну від вишивки. Це дуже важливе місце – воно символізує те нове і хороше, що відбудеться у Вашому житті. Це початок здійснення будь-якої Вашої нової мрії.

Подивіться на закладинку з вивороту. Ви не побачите жодного вузлика. Ваш внутрішній світ має буде таким саме чистим і гарним.


Зверніть увагу на плавні переходи кольорів вишивки: завдяки ним закладинка може використовуватись і як образ для медитації, і як об'єкт для приємного відпочинку очей, і з метою кольоротерапії (споглядання за переходом відтінків кольору розвантажує зорові м'язи і сприяє відпочинку очей після напруженого читання з аркуша або монітора).


Я приємно здивована тим, що власники закладинок тримають їх у портмоне чи гаманці як символ життєвої мудрості, статків та фінансового успіху.

Інші розміщують закладинку поруч з монітором, і коли їм потрібно, щоб відпочили очі, зосередитись або відволіктись, вони переводять погляд на закладинку, що допомагає зробити те, що треба в цю мить.

Мої друзі часто відсилають закладинки друзям поштою у вигляді привітань зі святом або Днем народження. Тому що дійсно є різниця -- отримати електронний лист або справжній паперовий конверт, в якому лежить такий вишуканий подарунок -- річ, створена виключно вручну з натуральних матеріалів. В наш час цифрових технологій приємно доторкнутися до історії тисячоліть -- мистецтва вишивки.

Неймовірно радісно дарувати закладинки дітям. Наприклад, дошкільного чи молодшого шкільного віку. Звісно, вони використовують їх і за прямим призначенням як закладинки. Але також роблять з них фенєчки-браслети на руку, нашивають на стрічку і пов'язують на голову. Важко перелічити всі способи використання закладинок дітьми.


Не хочу підбивати підсумки, але вже є потреба поділитись досвідом створення і життям моїх закладинок. Розкажіть свою історію, пов'язану із закладинкою, яку Ви в мене придбали або отримали в подарунок. Дякую!

Ідеї подарунків із закладинкою
Про закладинки на made-in-ukraine.info
Ярмарка Мастеров - ручная работа, handmade
Пишіть мені на e-mail:tana-sribna@mail.ru

Comments

( 24 comments — Leave a comment )
kate_black_cat
Jul. 15th, 2011 04:54 pm (UTC)
о да, как вещь для посылок в конвертах - или как сувенир - они совершенно незаменимы!

попробуй сейчас найди в Киеве что-то настоящее, что можно было бы друзьям как презент привезти... не китайскую подделку, а руками и с любовью сделанную.

Я обеими твоими закладками пользуюсь, по прямому назначению - в книжки. С котиками для тех, что сейчас читаю, а с орнаментом - в одну из самых значимых для меня книжек положила.
tana_sribna
Jul. 15th, 2011 05:06 pm (UTC)
Катюша, благодарю!
katrechka
Jul. 15th, 2011 06:46 pm (UTC)
Отримала твоє диво, Таночко :) Щаслива, натхненна, приємно вражена :) Дякую-у-у-у-у-у :) А щодо історій = їх тепер точно багато буде, із закладинкою пов*язаних, вона і в дім-то прийшла до мене трохи чудним чином :) - із чудними і аж-надто-побутовими подробицями - http://katrechka.livejournal.com/359736.html
tana_sribna
Jul. 15th, 2011 07:01 pm (UTC)
Як вчасно! Рада, що сподобалась. Дякую за розповідь, яка підняла мій розпачливий нині настрій (соціально-побутові причини, та то таке...)
katrechka
Jul. 15th, 2011 07:26 pm (UTC)
Добре, що настрій підняло :) Тепер мені іще більш радісно :) Хай там у тебе усе налагоджується!!!
rich_ka
Jul. 15th, 2011 07:08 pm (UTC)
Таню, стаття - чудова, ти неймовірна , а ідея з закладинками - просто як з підручника бізнесового, вже проситься для вивчення студентами бізнес-шкіл. А це ж, сподіваюсь, лише початок.:)
tana_sribna
Jul. 15th, 2011 07:19 pm (UTC)
Дякую! Ідея і втілення з 2004 року, тож не можу сказати, що це початок, сподіваюсь, період брунькування закінчився, вірю, що тепер час квітування закладинкового і урожайного розквіту)).
rich_ka
Jul. 15th, 2011 07:25 pm (UTC)
Хай квітне і плодоносить!:)
tildas
Jul. 16th, 2011 08:13 am (UTC)
Танечка, очень душевный рассказ! закладки добавляют чтению отдельную порцию удовольствия! люблю крутить их в пальцах пока читаю, а если замечаю, что рассматриваю закладку больше чем книжку, значит пора спать) и их должно быть много разных для книг разного настроения.
tana_sribna
Jul. 16th, 2011 08:25 am (UTC)
Спасибо, Друг! А тебя на войлочно-кружевные закладки не тянет? Понимаю, что все это мелочь по сравнению с твоими украшениями и сумкам...
tildas
Jul. 16th, 2011 08:37 am (UTC)
ээээ, будеш смеятся но такая мысль в мою глупую голову не приходила))) надо ее подумать, с мелочами кстати чувства причастности к волшебству гораздо больше получается, да и ковыряться можно ничуть не меньше чем с крупностями)) наверно поэтому такое потом чаще просто дарится.
но блин, я все никак не вышью бусики с украинскими мотивами! вот тогда тебя почитала и их "увидела", но до сих пор не вышила ленивица.
tana_sribna
Jul. 16th, 2011 08:39 am (UTC)
Получи-ка волшебный пинок! (Нежнейший и мотивационный). Сделай, а я тебя прорекламирую в этноместах.
tildas
Jul. 16th, 2011 08:48 am (UTC)
пинок!пинок!пинок! срочно доделываю начатое и в бой!
tana_sribna
Jul. 16th, 2011 08:50 am (UTC)
замётано!
tana_sribna
Aug. 1st, 2011 09:00 am (UTC)
Работа готова или пинки еще принимаются?))
tildas
Aug. 1st, 2011 09:13 am (UTC)
Принимаются! Даже не начинала еще, падлюки-заказчики отвликают))) Только льняную тряпочку купила.
tana_sribna
Aug. 1st, 2011 09:20 am (UTC)
Отмазка с заказчиками прошла)) Трудись!
bullet_13
Jul. 16th, 2011 10:31 am (UTC)
дуже правильний текст. Одразу розумієш, що вже без твоєї закладинки - ну ніяк! ;)

Бажаю успіху і доброго здоров"я у таку спеку!
tana_sribna
Jul. 16th, 2011 11:20 am (UTC)
Дякую, Ліза, намагаюсь наслідувати твоє хендмейдбізнесове мислення!
bullet_13
Jul. 16th, 2011 11:57 am (UTC)
та щось я своє мислення занапастила геть.
Бач, спершу ти у мене вчилась, тепер я у тебе вчитимусь.

Так колись кинута нами зернинка проростає і для нас в потрібному місці (чарівним пєндєлєм, бо я за тобою не поспіваю)))

Успіхів!
tana_sribna
Jul. 16th, 2011 12:21 pm (UTC)
Ні-ні, не кажи так, "приглашенные мастера", "содержимое всех шкафов" та ін. "заманухи" приваблюють заходити в твій магазин ще і ще. І пости в ЖЖ в тебе тепер переважно спонукаючі до відповіді, а не просто світоспоглядальні.
smijana
Aug. 1st, 2011 01:07 pm (UTC)
Таночко,
по-перше чи можна перейти на "ти"?.. бо вже якось хочетьсмя. :)
по-друге, ще раз дякую за пораду книжки Стахурської (з приводу зубцювання голкою). У мене немає питань стосовно зубців, все виходить, а от як підгинати щоб вони не починали при цьому "провисати" більш ніж треба, і як робляться зубці-зразки на фото (без отворів, суцільні) - тут повно питань..
А по-третє, незабаром зустрінуся з подружкою, яка живе у Голандії, на неї чекає моя стільничка мальована і ще хотіла би щось вишите підібрати з авторської "крамнички", дуже хотілося б напроситися в гості: для купівлі і поради стосовно зубцювання.. чи це зручно, можливо?.. чи можу до себе в гості запросити, я на Оболоні живу, чи на нейтральній території.
tana_sribna
Aug. 1st, 2011 01:21 pm (UTC)
Прошу в гості, бо мені з дитям, з книжками і зразками вишивки набагато важче виїхати, а в нас є де погуляти з дітьми, бо ліс і клумби навкруги.
Напишу детальніше в приват.
smijana
Aug. 1st, 2011 01:42 pm (UTC)
упс, а я і не знала що там ще є дитятко.. :)))
добре, дуже дякую!
( 24 comments — Leave a comment )

Шукати за тегами:

Latest Month

July 2014
S M T W T F S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Powered by LiveJournal.com
Designed by chasethestars